WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Çağan Medya 2017 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti olan Lefkoşa'da kuruldu. 2019 yılına kadar şahıs işletmesi adı altında baskı hizmetleri, web tasarım, sosyal medya ve grafik tasarım alanlarında hizmetler verdi. 2019 yılında şirketleşme ve kurumsallaşma adına Hüseyin Çağan Trading Ltd. ile çok ortaklı yeni sisteme geçmiştir. Şirketimizin direktörü Hüseyin Çağan'dır.

2017 yılında tek başına bu yola çıkan Hüseyin Çağan, 2019 yılının başlarında ekibini büyütmüş ve aile ortamı yaratarak yoluna devam etmiştir. Grafiker Sorumluluğunu Murat Hoja'ya, Grafikerlik görevini ise Serkan Uçar'a devretmiştir. 2019 yılının Mayıs ayında ekibine yeni bir transfer gerçekleştirmiş ve Satış Müdürü olarak Faruk Çetin'i ekibine dahil etmiştir. Ekipte patron, müdür vs. gibi görevler sadece pozisyon için verilmiştir. Tamamen ağabey-kardeş ilişkisine dayalı olarak şirket yürütülmektedir.

Şirket olarak elimizden geldiği kadarı ile sosyal sorumluluk projelerine katılıyor ve özellikle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içersindeki spor dallarına elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Hatta Grafikerlik görevinde bulunan Serkan Uçar futbolcu olup, ekibimizi onurlandırmaktadır.

Evet dediğimiz gibi biz bir aileyiz. Biz bir ekibiz. Murat olmazsa olmaz. Faruk olmazsa olmaz. Serkan olmazsa olmaz. Hüseyin olmazsa olmaz. Biz birbirimizin eksikliklerini tamamlıyoruz. Çünkü BİZ HER ZAMAN BÜYÜYEN KOCA BİR AİLEYİZ!