WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım

Biri web tasarım mı dedi? Yok yok vallahi dedi duyduk! Neyse espiriyi geçelim. Web Tasarım nedir ciddi anlamda! Yani grafik tasarım gibi birşey mi? Yenir mi? Yooook biz espiri yapmadan duramıyoruz yahu! Web tasarım genel birşeydir. Yani motorlu araçlar dediğimizi düşünün. (Araba-Uçak-Motor-Atv-Traktör vb.) Web Tasarım sadece bir sitenin ön görselini hazırlamakla olmuyor! Bunun SEO'su var, E-Ticareti var, Yönetim paneli var! Var oğlu var!

O yüzden Web Tasarımınızı yaptırırken ÖĞRENCİ işi ile yaptırmayın! Nerde kalmıştık? Web Tasarım global birşeydir! Sizi tüm dünyada temsil eder. Mesela siteniz çok güzel fakat yavaş açılıyor. Yani müşteriniz sizi bekliyor fakat siteniz geç açılıyor! Bir düşünün siz napardınız? Ben söyleyim hemen kaçardınız! Eee peki site hızlı açıldı ama arayüz kötü! Bunu nasıl yapacağız?

Allahdan biz varız :) Hemen  sizde paketler menüsünden size uygun olan temayı seçin ve hız ile arayüzün kalitesini yaşayın!